Zábřeh

Vraťme děti zpátky na hřiště II. - Minigolfový a trampolínový svět | Z6

Informace o projektu

Anotace projektu

Cílem projektu je rozšířit, doplnit a zmodernizovat sportovní areál při ZŠ a MŠ Horymírova 100, příspěvkové organizaci, o nové prvky tak, aby byly nejen využívány pro žáky základní školy, školní družiny, školního klubu a děti z mateřské školy, ale aby přilákaly ke sportovnímu vyžití maminky s dětmi, další širokou veřejnost z okolí, mládež i dospělé v jejich volném čase a v neposlední řadě i obyvatele s jakýmkoliv handicapem.

Jak využijí projekt obyvatelé?

Hřiště je přístupné veřejnosti již po několik let. A to následujícím způsobem: od měsíce května až do měsíce října. V týdnu od pondělí až do pátku od 16-19 hodin. O sobotách a nedělích po celý den.

Popis projektu

Projekt počítá s vytvořením tzv. dvou základních center v areálu sportoviště. První centrum - Dětský koutek „trampolínový svět“ - viz mapka a fotografie Určeno pro děti z MŠ, ŠD a maminky s dětmi – věk 2-11let Umístění: vrchní část areálu Prvky pro rozvoj pohybu, pohybové průpravy, rozvoj motoriky, obratnosti a rychlosti. Trampolíny pro různé věkové kategorie. Druhé centrum - Minigolfový svět Umístěno uprostřed travnaté plochy vrchní část hřiště Určeno: pro věkovou kategorii 6 let - výše Jedná se o soubor 10 minigolfových drah určených pro venkovní hru.