Výškovice

Hřiště plné zábavy | V2

Anotace projektu

Hřiště plné zábavy pro míčové hry a s herními prvky pro menší děti v okolí. Projekt zahrnuje opravu popraskané plochy hřiště, umístění branek s koši, laviček, košů a prvků na hraní pro děti.

Jak využijí projekt obyvatelé?

V navrhované části Výškovic jsou 3 panelákové domy a 13 čtyřpatrových domů, kde dětí je spousta (min. 50). Hřiště by bylo využívané celoročně v závislosti na počasí. Na straně návrhu není žádná škola, školka, kde by se dalo něco podnikat, hrát, takže nám hřiště moc schází. Každý řidič v okolí si oddychne, když nebude muset být neustále ve střehu, aby mu dítě nevlítlo pod kola auta.

Popis projektu

Na stávajícím popraskaném hřišti bychom chtěli opravit povrch. Novým povrchem by byl barevný asfalt s nastříkanými hrami na chodník. Ze strany chodníku bude k hřišti umístěn síťový plot, který zabrání padání balonů na chodník. Na hřiště budou umístěny kombinované branky s volejbalovými koši.

Nebude ale chybět ani koš pro malé děti umístěný vedle hřiště v trávě. Kolem hřiště bychom pak chtěli umístit lavičky, koše a různé herní prvky pro menší děti.