Výškovice

Přírodní posilovna RAVEN | V9

Informace o projektu

Anotace projektu

Přírodní posilovna převážně ze dřeva s pryžovým povrchem. Prostor pro amatérský i pokročilý trénink. Plánovaná je také dětská část pro rodiče s dětmi a odpočinková zóna. Pořádání přednášek v rámci města i mimo něj. Tvorba videí a rozhovorů.

Jak využijí projekt obyvatelé?

Lidé zde mohou trávit volný čas. Může přijít kdokoliv od amatérů, po zkušené sporťáky. Navíc mohou vzít i své děti, které budou mít po celou dobu na očích a které se rozhodně nebudou nudit. Prostor bude moci využít desítky lidí, protože se bude skládat z více částí. Mohou buď cvičit, sednout si na trávu, nebo jen nechat děti vyblbnout. Také mohou přijít na přednášku. Využití bude sezónní, pouze v horkých měsících.

Popis projektu

Cílem je vytvořit prostor jak pro amatérskou širokou veřejnost, tak sportovce, kteří se připravují na silové a kondiční závody + jejich děti. Pořádání přednášek venku, točení videí a podcastů s lidmi zaměřujícími se na zdravý životní styl. Využití pro několik atletických možností. Prostor pro pohyb i trénink a vyblbnutí pro děti. Venku na sluníčku, mezi stromy.