Hrabůvka

Oprava chodníků ul. Sámova | H3

Anotace projektu

Oprava chodníku před bytovým domem Sámova 1007/9-1009/10 a chodníku, který vede k zastávce tramvají. Popraskaný původní asfalt i beton, vzedmutý povrch, boční patníky jsou již částečně úplně pryč. Patníky drží půdu se vzrostlými stromy, takže hrozí pád stromů na bytový dům. Nerovnosti zadržují vodu, takže nejde projít po chodníku. Chodníky jsou ještě původní, stáří 50 let min. Hrozí nebezpečí úrazů!!

Jak využijí projekt obyvatelé?

Využití je celoroční. Chodník používají nejen obyvatelé domu, ale všichni, co jdou na zastávku tramvaje nebo autobusů z okolí. Používají je lidé, co jdou nakupovat do Hrušky, do zásilkovny a opravny aut, ze Sámovky atd. Oprava zvlněných a děravých chodníků zajistí bezpečnost občanů města a zamezí úrazům. Také bude zajištěn prostor (novými patníky) s vysázenými vzrostlými stromy před sesuvem půdy a pádem stromů na bytový dům.

Popis projektu

Oprava chodníků před bytovým domem a navazujícího chodníku k zastávkám DPO. Chodník je původní z doby výstavby bytového domu. Popraskaný asfalt, beton, vzedmutý povrch, patníky jsou pryč a hrozí sesuv půdy se vzrostlými stromy. Opravy jsou již opravdu nutné, hrozí nebezpečí úrazu.