Hřiště pro NAŠE děti

Anotace

Náplní projektu je vybudování nového dětského hřiště, které bude sloužit pro různé věkové skupiny. Projekt reaguje na neuskutečněnou realizaci výstavby dětského hřiště ze soutěže z roku 2015.

Popis projektu

V okolí ulice Zdeňka Bára a Antonína Poledníka není v současné době vyhovující dětské hřiště, které by splňovalo bezpečnostní kritéria a nebyly by v havarijním stavu. Což nám potvrdil i revizní technik na dětské hřiště, který obcházel v červnu 2018 dětská hřiště na Dubině.
Při podepisování podpisového archu byla zjištěna velká nespokojenost občanů z nedostatků bezpečných dětských hřišť, protože nemají na Dubině kam zajít se svými dětmi, synovci, vnoučaty.
Projekt Hřiště pro NAŠE děti bude využíván velkým množstvím dětí různé věkové kategorie. Lokalita umístění je vhodná z důvodu bezpečnosti, protože se jedná o prostranství mezi domy, kde není místní komunikace.
Hřiště bude obsahovat tyto herní prvky: dřevěná se skluzavkami, pružinové houpadla, dřevěná houpačka,
Dále dosavadní pískoviště zrenovovat a doplnit novým pískem, nainstalovat dvě lavičky a odpadkový koš.

Jak využijí nápad obyvatelé Jihu

Projekt Hřiště pro NAŠE děti využijí všichni občané, kteří mají děti, vnoučata, pravnoučata, atd. různých věkových kategorií v průběhu celého roku.
Dále odpadkový koš využijí všichni obyvatelé místní části, protože v této lokalitě je jich nedostatek.

Informace o realizaci projektu:


49.775955, 18.250588